Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Довідки миргородцям про склад сім"ї видаватимуть і в управлінні праці
2016-09-16

Перед початком опалювального періоду зросла кількість миргородців, які оформлюють субсидії. За словами начальника управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради Людмили Ільяшенко, станом на 14 вересня 2016 року субсидії призначено 12 тис. громадян. У місті – 17 тисяч домоволодінь.

Для тих мешканців, які вже оформляли документи і не було змін у складі сім"ї та  не  здійснювали  дорогі покупки (понад 50 тис.грн. ), субсидію на опалювальний період буде перераховано автоматично, - каже Людмила Михайлівна. А ті громадяни, які вперше будуть звертатися за допомогою, повинні зібрати відповідний пакет документів. Попередню консультацію громадяни можуть отримати за телефонами: 5-32-81; 5-44-06. На сьогодні миргородці масово звертаються в Управління. Останнім часом великий наплив людей спостерігається і у відділі реєстрації місця проживання громадян. На робочій нараді, яку провела керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко, було вирішено, що з 19 вересня в Управлінні праці та соціального захисту населення працюватиме фахівець, який видаватиме довідки, необхідні громадянам  і для оформлення субсидій.

 Враховуючи значне  зростання жителів міста, які звертаються за довідками, просимо миргородців із розумінням поствитися до тимчасових незручностей.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net