Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дотримання карантинних вимог "зеленої" зони та моніторинг освоєння коштів ДФРР – основні теми робочого тижня
2020-08-03

Міський голова Сергій Соломаха просить постійно вести роботу із населенням щодо дотримання тих норм, які нині рекомендує Міністерство охорони здоров'я. Полтавська область входить до так званої безпечної зеленої зони, але згодом показники щотижня будуть вивчатися знову і нам варто докласти максимум зусиль аби втримати стабільну ситуацію, адже це суттєво впливає на загальну картину життєдіяльності міста та на економічну складову зокрема, - наголосив очільник міста на понеділковій нараді. Коронавірусна інфекція нікуди не зникла. Тому не нехтуйте заходами безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції і носіть маски. Майбутнє без коронавірусу залежить від нас, зазначає  міський голова.

Наступним важливим заданням на часі є ефективне освоєння коштів ДФРР. У поточному році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миргороді реалізуються два об’єкти: реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Ім. А. Зубковського та будівництво велосипедних доріжок по вулиці Гоголя.  Потрібно ефективно освоїти сто відсотків коштів ДФРР. Тому міський голова доручив постійно здійснювати моніторинг стану використання  цих коштів.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net