Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Досвід співпраці влади, бізнесу та громади на шляху до європейської інтеграції презентовано на регіональному форумі
2023-12-21

У Центрі підтримки підприємців «Дія. Бізнес Полтава» відбувся Регіональний форум «Ефективна співпраця влади, бізнесу та громади як шлях до європейської інтеграції України». Серед запрошених на форум було понад 40 представників бізнесу та органів місцевого самоврядування. Миргородську  громаду на форумі представляли  заступник міського голови Наталія Молочко, голова ГО «Зміни можливі» і підприємець Олена Булойчик та голова ГО «Коліщата» Тетяна Усик.

Захід був організований за сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА та агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Метою проведення заходу був обмін досвідом ефективної співпраці влади, бізнесу та громад Полтавської області.

На заході учасники мали можливість дізнатися про грантові програми та ініціативи, які фінансуються країнами-членами ЄС, а також ознайомитися з успішними кейсами європейської підтримки муніципалітетів, бізнесу та неурядових організацій в громадах Полтавської області.

В рамках регіонального форуму від нашої громади Наталія Молочко  представила результати виконання проєкту «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану», який переміг у грантовому конкурсі в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом і урядом Німеччини.

         Проєкт Миргородської громади став чудовим прикладом співпраці влади і бізнесу. Основним акцентом цього проєкту стало створення порталу "Myrhorod  Business Lab" з яким можна ознайомитися за посиланнями.

 

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]