Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Дорога в безсмертя»
2016-02-04

У Полтавській міській бібліотеці презентували книгу спогадів про  Дмитра Коряка «Дорога в безсмертя». Участь у презентації книги взяла і делегація з Миргорода, яку очолював перший заступник міського голови Сергій Швайка. У вшануванні пам'яті Героя взяли участь представники освіти, культури, військкомату, колектив СШ №5, де навчався Дмитро, його родичі, журналісти.

Книгу про героя АТО з Миргорода Дмитра Коряка готували до роковин смерті бійця майже 4 місяці.  Спогади родичів, друзів, побратимів по майдану та бійців полку «Азов» про захисника, героя АТО Дмитра Коряка з позивним “Брат” відображені у книзі  «Дорога в безсмертя». Її презентували в центральній міській  бібліотеці та подарували рідним загиблого й передали міським бібліотекам.

Книга унікальна не тільки  текстовим наповненням, а й фотографіями, які надала мама Дмитра. Упорядник видання, полтавська поетеса Надія Гринь розповіла, що   книга вийшла накладом 500 примірників. На таку кількість у активістів вистачило коштів.

Боєць  полку “Азов” Дмитро Коряк загинув 11 лютого минулого року під час боїв під  Широкиним. Похований  на Алеї  Героїв полтавського центрального міського кладовища. На фасаді  Миргородської СПШ №5, у якій навчався Дмитро Коряк, відкрито меморіальну дошку в його честь.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]