Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Допомога внутрішньо переміщеним особам
2016-04-07

Відповідно до Єдиної бази даних про взяття на облік переміщених осіб по м. Миргороду станом на 29.03.2016 року зареєстровано 2181 осіб, та 374 дітей. Комплексну модель допомоги внутрішньо переміщеним особам на прикладі Миргорода визнано кращою практикою на Полтавщині. Проблемним у місті залишається працевлаштування переселенців та забезпечення їх соціальним житлом. З метою вирішення цих питань на сьогодні розробляють комплексну міську програму та стратегію підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2016 – 2018 роки.

На засіданні робочої групи з розробки комплексної міської програми та стратегії підтримки внутрішньо переміщених осіб визначали пріоритетні напрямки допомоги переселенцям. До складу робочої групи увійшли представники влади, соціальних служб, громадських організацій та експерти проекту "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми переселенців". За словами координатора проекту "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми переселенців" в Полтавській області Надії Тимошенко, стратегія окреслить основні напрямки подальшого втручання в допомозі ВПО.

У складі робочої групи працюватимуть експерти зі стратегічного планування ПРООН, які надаватимуть фаховий супровід цим проектам.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]