Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги споживачів та підприємців громади!
2022-02-08

Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує, що за офіційним зверненням Громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра» при проведенні моніторингових досліджень якості та безпеки молокопродуктів, які реалізуються на споживчому ринку України, було відібрано зразки продукції масла вершкового, зокрема, в торговельних мережах міста Миргород.

За результатами лабораторних досліджень встановлено невідповідність масла солодковершкового «Сливочное Белорусское» маса нетто 200 гр., жирність 82,5%, виготовлене 01.11.2021 року, виробник Сумська область, м. Угроїди, вул. Садова, 3А по показникам заявленим на маркуванні, у зразках якого виявлено наявність жирів немолочного походження.

Споживачів закликаємо бути уважними під час придбання харчових продуктів, зокрема масла вершкового, адже харчовий продукт повинен бути насамперед безпечний та якісний для вашого здоров’я. У разі виникнення питань просимо звертатися до Миргородського районного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за тел.. 4-48-18 та до управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за тел..(0532)54-57-59.

Просимо операторів ринку, що здійснюють реалізацію харчових продуктів, перевірити наявність в обігу на ваших підприємствах торгівлі вищезазначеного продукту харчування та у випадку його виявлення терміново вилучити з реалізації та інформувати Миргородське управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області на електронну адресу [email protected] та за телефоном 4-48-18. Нагадуємо про необхідність дотримання операторами ринку вимог Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Миргородське районне управління

Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]