Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги отримувачів субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!
2021-02-01

 У зв'язку із змінами цін та тарифів на оплату комунальних послуг, управлінням соціального захисту населення проведено своєчасно перерахунок розміру субсидій та пільг за січень 2021 року. Звертатися з питань проведення перерахунків та подавати додаткові документи до управлінь соціального захисту одержувачам житлових субсидій та пільг не потрібно.

          Відповідно до законодавства розмір субсидії розраховуються як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг у межах встановлених соціальних нормативів та розміром обов'язкового відсотка платежу, який визначається індивідуальної для кожної сім'ї.
            Тому для одержувачів субсидій збільшення вартості використаних комунальних послуг в межах соціальних норм буде відшкодовано за рахунок збільшення розміру субсидії. При цьому обов'язковий відсоток платежу для сім'ї залишається незмінним.
            Сім'ям, які раніше не користувались житловою субсидією, а також сім'ям, які використовують електричну енергію для опалення, для визначення права на отримання субсидії рекомендуємо подати відповідну заяву та декларацію.
           Звертаємо увагу, що з 1 січня 2021 року документи на призначення державних соціальних гарантій, в тому числі житлових субсидій, подаються до :
    - управління соціального захисту населення ММТГ;
     - адміністраторів центру надання адміністративних послуг.
                   Документи в електронному вигляді можливо подати через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Начальник відділу грошових   

 виплат та компенсацій УСЗН   

                                                                                                       Галина Савенкова

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]