Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги осіб з інвалідністю
2019-02-04

Відповідно до двосторонньої Угоди від 20.04.2018 № 45/2018-ЦЮ щодо підтвердження дійсності статусу документа, що посвідчує право на пільгу окремих пільгових категорій громадян, за допомогою централізованого банку даних (далі – ЦБІ) при оформленні проїзду на пасажирські перевезення через електроні канали обслуговування між ПАТ «Укрзалізниця» та Міністерством соціальної політики із 17.01.2018 здійснюється тестове впровадження у експлуатацію вищезазначеної технології.

            В процесі реалізації технології потрібна інформація стосовно осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та їх документи.

            При оформленні пільгового проїзду в режимі реального часу через Інтернет перевіряється інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд.

            Під час заповнення інформації для отримання пільгового квитка на сайті Укрзалізниця перевіряються дані, які містяться у Централізованому банку даних проблем з інвалідністю, а саме серія та номер пільгового посвідчення, термін його дії, категорія особи, вік ( для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю внаслідок війни).

            З огляду на вищевикладене, просимо осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які зареєстровані в місті Миргороді надати пільгові посвідчення щодо внесення в ЦБІ. Звертатися необхідно до управління соціального захисту населення Миргородської міської ради за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 92, каб. № 9 тел. ( 05355 )5-61-31.

 

Сектор обслуговування інвалідів, ветеранів війни і

праці та громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи відділу персоніфікованого обліку

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]