Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги населення та суб’єктів підприємницької діяльності!
2020-12-23

Звертаємо увагу, що з початком підготовки до святкування передноворічних, Новорічних та Різдвяних свят, у закладах торгівлі, громадського харчування, закладах освіти створюються ризики, які можуть призвести до зростання захворюваності й посилення  навантаження на медичну систему.

У торгівельній мережі суттєво збільшується кількість відвідувачів, що в умовах карантину сприяє виникненню порушень протиепідемічних вимог: скупчення людей в торгівельних залах, недотримання соціальної дистанції між покупцями, недотримання маскового режиму. Аналогічні ризики створюються у закладах громадського харчування внаслідок проведення новорічних корпоративів.

Доводимо до відома, що Постановою KMY від 09 грудня 2020 р. №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі Постанова) внесено зміни до режиму роботи закладів громадського харчування. Відповідно до підпунктів 11 та 12 пункту 2 заборонено:

  1. проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдальнь, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій,
  2. робота після 23-ї та до 7-ї години, із забороною проведення розрахункових операцій після 22-ï години, cy6’ектів господарювання з надання послуг rpомадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдальнь,  кафетеріїв,  буфетів  тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос i діяльності  після 23-ї години 31 грудня 2020 р. до 1-ï години 1 січня 2021 р.

Також внесено зміни до умов проведення масових заходів у закладах освіти. Відповідно до підпункту 18 пункту 2 Постанови заборонено проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Відділ споживчого ринку та підприємництва  виконавчого комітету Миргородської міської ради

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]