Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги клієнтів пробації, які постійно або тимчасово проживають на території Миргородської громади!
2022-04-07

Особи, які перебувають на обліку органів пробації, мають систематично відвідувати підрозділ пробації для реєстрації та інформувати уповноважений орган з питань пробації про зміну місця перебування. У будь-якому випадку важливо завжди залишатися на зв’язку з працівниками пробації! У зв’язку з активними бойовими діями або їх загрозою на території України багато громадян нашої держави тимчасово переїжджають до більш безпечних територій. 

В умовах воєнного часу клієнти пробації можуть повідомити про себе та зміну свого місця перебування у будь-який доступний із нижче перерахованих способів:

1) зателефонувати або надіслати відповідне повідомлення через будь-який доступний месенджер інспектору пробації (або будь-якому працівнику) підрозділу пробації, на обліку якого перебуває особа;
  2) звернутися до будь-якого підрозділу пробації, найближчого до нинішнього місця знаходження. Органи пробації є у всіх містах та великих населених пунктах;
  3) написати на офіційну пошту: shtab@probation.gov.ua або у месенджер у Фейсбуці на сторінці «Пробація України Probation in Ukraine» (https://www.facebook.com/probation.ua) наступну інформацію: прізвище, ім’я та по-батькові, інформацію про місце проживання до початку війни та тимчасове місце перебування, контактну інформацію, інформацію про найменування підрозділу, на обліку якого перебувають. Додатково можна зазначити, коли і за якою статтею засуджені.
  Окрім того, особи, які залишаються на тимчасово окупованій території або в зоні активних бойових дій, і які не мають можливості повідомити інспектора пробації про своє місце перебування у телефонному режимі, - також можуть це зробити через офіційні канали зв’язку з Центром пробації, зазначені вище у п.3.
 
  Головне зараз – безпека життя та здоров’я кожного! Не наражайте себе на небезпеку! Повідомляйте про себе у безпечний спосіб!

Миргородський міський сектор з питань пробації знаходиться за адресою: 37600 м. Миргород вул. Якова Усика, 34 каб. 310, Полтавської області.  Електронна адреса:pl23@probation.gov.ua.

Юрій Явтушенко, начальник Миргородського міського сектору філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 27 вересня 2023 року

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
     
Увага! Змінено дату проведення виконкому!

 Заплановане на 28 вересня 2023 року засідання виконавчого комітету перенесено на 02  жовтня . Початок о 10.00.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net