Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги бджолярів та тваринників громади!
2021-10-04

Повідомляємо, що в області діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року (далі Програма), яка спрямована на підтримку зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, розвитку малого та середнього аграрного бізнесу. Одними з важливих заходів Програми передбачено підтримку галузей "Тваринництво" та "Бджільництво".

Відшкодування проводиться за:

  • приріст поголів'я корів молочного і м'ясного напряму продуктивності власного відтворення у розмірі 5,0 тис. грн за голову;
  • закуплені телиці, нетелі або корови молочного і м'ясного напряму продуктивності у розмірі 10,0 тис. грн за голову;
  • закуплену ідентифіковану і зареєстровану голову овець та кіз - 100% вартості, але не більше 2,0 тис. грн за голову;
  • придбання доїльного обладнання та обладнання для переробки, зберігання молока та м'яса, обладнання для заготівлі та переробки кормів - 50% вартості, але не більше 50 тис. грн на одного суб'єкта;
  • придбання матеріалів та обладнання для облаштування першої пасіки (вулики нові, медогонки, воскотопки, стіл для розпечатай сот) - 50% вартості, але не більше 50,0 тис. грн на одного суб'єкта господарювання, за умови утримання від 10 бджолосімей;
  • закупівлю племінного матеріалу у суб'єктів племінної справи та можливе створення племінних пасік - 50% вартості племінного матеріалу, але не більше ніж 20,0 тис. грн на одну пасіку.

Звертаємо увагу, що Рішенням пленарного засідання п'ятої сесії восьмого скликання Полтавської обласної ради №221 від 06 липня 2021 року «Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року» в напрямі «Підтримка тваринництва» затверджено, як учасників Програми, особисті селянські господарства (учасниками також є юридичні особи, фізичні особи- підприємці, сімейні фермерські господарства та учасники бойових дій).

Просимо зацікавлених суб'єктів господарювання щодо можливості участі в даній Програмі звертатися  до відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу Миргородської міської ради (каб.№15, тел. 5-47-43).

 

Відділ підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]