Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги абітурієнтів!
2022-06-14

П'ять структурних підрозділів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який через  повномасштабне вторгнення росії  в Україну вже вдруге був змушений евакуюватися в безпечні області, запрошують цьогорічних абітурієнтів та студентів на навчання в Миргород. Уже незабаром стартує вступна кампанія.  А  вже цієї суботи, 18 червня,  відбудеться День абітурієнта онлайн.

За словами ректорки вузу Олени Караман, у Миргороді будуть розташовуватися три інститути і два фахові коледжі: навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій, навчально-науковий інститут економіки та бізнесу, факультет природничих наук. Ці підрозділи здійснюють підготовку фахівців за освітніми рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії і науковим ступенем доктора наук. Рубіжанський фаховий коледж випускає фахівців за освітнім рівнем фаховий молодший бакалавр за напрямами підготовки - економічні, інформаційні, машинобудівні, а також харчові технології. А в Брянківському фаховому коледжі навчають дизайну за допомогою інформаційних технологій.

Про роботу факультету природничих наук Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» пропонуємо переглянути нижче.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]