Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До Миргородської міської ради завітали юні науковці
2024-04-01

Вихованці Малої Академії Наук, що діє при ліцеї імені І.А. Зубковського,  знайомилися із роботою Миргородської міської ради. Змістовну інформацію та пізнавальну екскурсію  провела керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко. Вона розповіла учням про структуру самоврядного органу, який очолює міський голова Сергій Соломаха, особливості розгляду та ухвалення рішень, як відбувається робота з документами, взаємодію з громадянами, організацію благоустрою та інші напрямки роботи. Учні оглянули сесійну залу та дізналися про електронну систему голосування, побували у конференц-залі.

Цікавим для юних науковців було знайомство із спеціалістами відділів. Зокрема, фахівці відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту розповіли про налагодження співпраці із міжнародними партнерами, залучення інвестицій, проєктну діяльність, підтримку комунальних підприємств.

Антоніна Борисівна відповіла на питання юних жителів громади, закликала учнів бути успішними і активними в школі, а, як подорослішають - і в житті громади та держави.

Учні подякували за те, що вони отримали можливість познайомитися ближче з роботою місцевого самоврядного органу, а також за цікаву інформацію та спілкування.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]