Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Для власників житла, пошкодженого або зруйнованого через бойові дії
2023-10-16

Громадяни, чиє житло зазнало пошкоджень унаслідок збройної агресії рф, можуть отримати компенсацію на відновлення з державного чи обласного бюджету.

З державного бюджету:

У межах програми «єВідновлення», яка спрямована на відновлення житла, пошкодженого під час війни.

«єВідновлення» – це грошова допомога від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії.  Подавати заяву про ремонт пошкодженого житла можна в застосунку Дія – https://erecovery.diia.gov.ua/.

Як отримати допомогу?

Повідомити про пошкоджене майно в застосунку Дія. Якщо робили це раніше, повторно не потрібно.

Відкрити рахунок єВідновлення.

Заповнити заяву через застосунок Дія.

Далі з заявником зв’яжеться спеціальна комісія, щоб домовитись про огляд житла. Це потрібно, щоб встановити збитки та розрахувати суму виплат. Після огляду Дія сповістить про рішення комісії. Кошти будуть зараховані на картку єВідновлення. Витратити їх можна протягом 12 місяців.

З обласного бюджету:

Одноразову грошову допомогу особам, житлові будинки (квартири) яких зруйновано (пошкоджено) внаслідок збройної агресії рф, можна отримати і за Комплексною програмою соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки.

Допомога надається за рішенням Комісії з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету, що діє при ОВА. Для цього районні державні (військові) адміністрації (в містах Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні, Гадяч – виконавчі комітети міських рад) готують та направляють до обласної військової адміністрації подання про виплату допомоги. У ньому зазначається сума орієнтовної вартості збитків по кожному домоволодінню. Районні військові адміністрації, виконавчі комітети міських рад забезпечують у повному обсязі підготовку документів для виплати одноразової грошової допомоги, їх актуальність і достовірність, своєчасність направлення до обласної військової адміністрації.

Для жителів Миргородської громади!

Упродовж двох днів 17-18 жовтня в управлінні освіти (з 8.00 до 17.00) приймають документи від миргородців, майно яких було зруйноване в ніч з 15 на 16 жовтня.

Щоб оформити матеріальну допомогу громадянам потрібно мати: паспорт, код, документ на право власності, IBAN рахунок для виплат.

Документи можуть подати власники (чи співвласники) пошкодженого майна.

У подальшому відповідні документи прийматимуться у Центрі надання адміністративних послуг.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]