Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Дітям — якісне харчування
2022-01-13

За регіональною програмою “Дітям Полтавщини — якісне харчування”  оновлюються шкільні харчоблоки. У програму відібрано ті заклади освіти, в яких навчаються 350 і більше учнів. На території нашої громади це п’ять закладів: опорний заклад освіти Хомутецька гімназія, ліцей №1 імені Панаса Мирного, ліцей імені Івана Зубковського, Миргородська гімназія імені Тараса Шевченка і спеціалізована школа №5.

Нове обладнання придбано на умовах співфінансування із обласного бюджету та коштів із бюджету громади.  Вартість обладнання на харчоблоки становить близько 860 тисяч гривень, із них 30% - це фінансування з міського бюджету, це 258 тисяч гривень. Решта — це кошти обласного бюджету. Подробиці – у сюжеті.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]