Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
День молоді в нашому місті
2015-06-30

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, свято молоді - особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, перебуває в постійному пошуці,  ухвалює свої перші власні рішення, які потім можуть вплинути на все життя. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

28 червня на центральній площі нашого міста відбувся святковий концерт, присвячений Дню молоді. До присутніх звернулась заступник міського голови Антоніна Нікітченко, яка від імені міського голови привітала всіх зі святом та нагородила почесними грамотами міської ради активну молодь міста.

На жаль, погодні умови завадили реалізувати усі заплановані заходи, та не зважаючи на це, бажаючих послухати виступ Миргородського міського духового оркестру ім. І. І. Шатравки, подивитись концертну програму та позмагатись за достойні призи було чимало.

Відділ у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради особливі слова вдячності адресує ресторану «Гранд-Піцца» (Бабенко Леонід Маркович) та біо-салону «Ліана» (Гуржій Ліана Еріківна) за спонсорську допомогу у проведені святкових заходів.

 

Відділ у справах спорту, сім’ї та молоді

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 27 вересня 2023 року

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
     
Увага! Змінено дату проведення виконкому!

 Заплановане на 28 вересня 2023 року засідання виконавчого комітету перенесено на 02  жовтня . Початок о 10.00.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net