Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
День місцевого самоврядування у "Ліску"
2019-12-06

7 грудня – День місцевого самоврядування. Напередодні святкової дати урочисті заходи відбулися у радах мікрорайонів міста. На святі відзначили найактивніших голів вуличних та будинкових комітетів Подяками міської ради.

5 грудня святкове зібрання відбулося у мікрорайоні "Лісок". Голова ради мікрорайону Олексій Ставицький  привітав колег та запросив до слова секретаря міської ради Наталію Гирку. Наталія Олексіївна передала вітання від міського голови Сергія Соломахи, подякувала активістам за сумлінну роботу. Відзначила неабиякий ентузіазм вуличкомів, які віддають свій час, здоров'я та згуртовують громадян для вирішення питань різноманітних питань. За святковим круглим столом порушили  і проблемні питання з життєдіяльності "Ліска". Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Валентини Прокопенко - депутата міської ради, очільниці Центру еклого-натуралістичної творчості учнівської молоді, де проходило зібрання.

Фотогалерея  заходу

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]