Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
День Конституції України в громаді
2023-06-28

27 червня  1996 року Верховна Рада ухвалила і ввела в дію основний Закон нашої держави, який утверджує прагнення українського народу до незалежності та самостійності. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Сьогодні, 28 червня, з нагоди 27-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку - борцеві за незалежність і свободу українського народу.

Квіти до підніжжя великому Кобзарю поклали міський голова Сергій Соломаха, секретар міської ради Олександр Гуржій, перший заступник начальника Миргородської районної військової адміністрації Михайло Коркішко, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник  Миргородського відділу поліції Віталій Ярмолюк, Герой України, член виконавчого комітету Олександр Мостовий.

"Сьогодні ми змушені захищати Україну, наші права і наші життя від російського вторгнення. Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. І українці вистоять! Україна переможе! Після перемоги над московською нечестю Україна відродиться і стане сильною європейською країною! Слава Україні!" - сказав Сергій Соломаха.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]