Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Чи здешевіють ліки в аптеках Миргорода?
2015-02-12

Питання здорожчання цін на медичні препарати - одна із злободенних тем, яка турбує практично всіх споживачів. Вартість ліків зростає чи не щодня. А зарплата і пенсії – залишаються незмінними.

Ураховуючи соціальну значимість цього питання ще у грудні минулого року рішенням 48 сесії Миргородської міської ради було затверджено звернення депутатів Миргородської міської ради щодо зниження цін на медичні препарати. Керівникам закладів було рекомендовано знизити ціни на лікарські засоби у період із 1 грудня 2014 року по 1 квітня 2015 року та привести їх у відповідність до цін 1 квітня минулого року.

Відповідне звернення отримали керівники всіх аптек та аптечних закладів, які розташовані на території міста. У Миргороді налічується 34 таких заклади.

Моніторинг ситуації свідчить про те, що лише деякі керівники фармацевтичних установ із розумінням відгукнулися на пропозиції та запровадили систему пільгових знижок.

Сподіваємося, що інші керівники аптек  також долучаться до своїх колег та підтримають акцію по здешевленню вартості медичних препаратів в аптечній мережі нашого міста для незахищених верств населення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]