Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Чергова перемога юних туристів Миргорода
2015-12-21

Уже традиційно юні туристи Полтавщини відзначили день Святого Миколая на відкритому Чемпіонаті зі спортивного туризму, який щороку 19 грудня відбувається у місті Лубни. Не став виключенням і цей рік. В спортивній залі дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс», проводилися змагання з пішохідного туризму для  старшої та середньої вікових груп.

Вісім команд з Полтавської області змагалися в особисто-командній першості  на дистанціях «Смуги перешкод». Як завжди успішно виступили вихованці Миргородської міської станції юних туристів. В особистих змаганнях призерами стали: Олійник Максим –перше місце, Рожко Владислав – третє місце, Оне Ольга-Валентина – перше місце, Папежук Олександра – друге місце у старшій віковій групі, Шинкаренко Олександр – перше місце у середній віковій групі. Переможці були урочисто нагороджені солодкими подарунками та грамотами.

Олена Ошека,

тренер команди

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]