Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Через перереєстрацію лікарні бюджет Миргорода недоотримає близько 4 мільйонів гривень
2018-01-05

У результаті перереєстрації Миргородської центральної районної лікарні з м. Миргород на с. Попівка, Миргородського району (вул. Центральна, 83), про що Миргородській міській раді стало відомо 26.12.2017 року, міський бюджет у 2018 році недоотримає близько 4 млн.грн. Факт невиконання запланованих показників головного фінансового документа міста викликав глибоке занепокоєння міського голови Сергія Соломахи та депутатського корпусу, оскільки ці кошти передбачалися на розвиток міста. На засіданні 33-ї сесії, що відбулася 28 січня 2017 року, це питання гостро дискутувалося. В результаті чого було дано доручення виконавчому комітету вивчити питання всебічно та знайти шляхи повернення податків у міський бюджет.

Миргородська центральна районна лікарня, яка розташована на території міста, здійснила перереєстрацію місцезнаходження юридичної особи з м. Миргород в с. Попівка Миргородського району, що суперечить вимогам ст. 93 Цивільного кодексу України. Як наслідок, ПДФО почав надходити до іншого бюджету. У результаті цього бюджет міста за другу половину грудня минулого року та січень поточного року втратить близько 500 тис.грн. податку з доходів фізичних осіб.

Відповідно до Бюджетного кодексу податок на доходи фізичних осіб, який сплачується податковим агентом - юридичною особою чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням. Адміністрація Миргородської центральної районної лікарні знаходиться на території міста і місцерозташування не змінювала. На території міста також знаходиться бухгалтерія та лікувальні корпуси, а працівники ЦРЛ користуються послугами міських установ, організацій, їздять по дорогах, ходять по тротуарах, які ремонтуються за кошти міського бюджету.

У свою чергу, нагадуємо, що Миргородська центральна районна лікарня отримала фінансування з бюджету Миргорода за 2016 рік - 1 908 300 грн., за 2017 рік – 1 899 700 грн. та медичну субвенцію за  2016 рік - 27 087 300 грн., за 2017 рік - 28 564 300 грн.).

Зауважимо, що Миргородська районна рада є одним із засновників ЦРЛ, але - не власником. Крок, зроблений районною владою по "залатуванню" дірок свого бюджету за рахунок міста є, як мінімум, некоректним і неправовим. Тому міська рада рішуче налаштована на повернення податків у міський бюджет і шукатиме правові важелі для вирішення цього питання.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

17 червня 2024 року з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління комунальних ресурсів Швайка Сергій Олексійович проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном  (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]