Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Благоустрій продовжується
2022-06-03

Уже скоро до міського пляжу можна буде дістатися оновленим комфортним маршрутом. Працівники КП "Спецкомунтранс" завершують ремонтні роботи з благоустрою набережної та прилеглої території. Тротаур сполучить асфальтне покриття з будівлею на вулиці Незалежності, 2. Доріжку від краєзнавчого музею буде викладено плитами, які вціліли після демонтажу, з переходом у тротуар, вимощений плиткою уздовж річки. Щодо робіт в центральній частині міста, то окрім озеленення, завершується перевірка роботи фонтанів. Уже скоро водограї будуть тішити місцевих жителів і приїжджих. 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net