Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Благодійна акція до новорічних свят
2015-12-07

Історія української родини засвідчує, що здавна у сім’ях виховувалося троє, четверо і більше дітей, так, родини були багатодітними. На жаль, нині ці традиції втрачаються, і багатодітна сім’я стала винятком із правила. Однак в нашому місті є сім’ї, де народжується троє і більше дітей і де їх вихованню, навчанню, дозвіллю батьки приділяють максимум уваги і турботи. Турбот і проблем у багатодітних родинах збільшується з кожною новонародженою дитиною. Як їм вдається виховувати дітей щасливими та підтримувати сімейне вогнище – досконало знають лише вони, і що важливо, свої проблеми більшість з них вирішує самостійно.

Та, на жаль, не всім багатодітним родинам вдається подолати труднощі, які виникають. Саме для багатодітних сімей міста, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку, нещодавно центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради, товариством «Червоного Хреста» проведено благодійну акцію. У рамках акції багатодітні сім'ї отримали одяг, взуття та набори свічок до Новорічних та Різдвяних свят.

Організатори акції звертаються до всіх небайдужих із проханням надавати благодійну допомогу нашим землякам, які потребують соціальної підтримки.

Нещодавно в м. Полтава відбулася 24 обласна звітно-виборча конференція Полтавської обласної організації Товариства Червоного Христа під час якої було відзначено за вагомі досягнення кращі установи та організації. Почесним знаком «За гуманізм та милосердя» було відзначено центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]