Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Біля Миргорода горять торф’яники
2015-11-10

 Сморід та їдкий дим з торфовищ став справжнім ворогом людей. 10 листопада  рятувальникам знову довелося гасити вогонь від пожежі, що сталася в Миргороді у мікрорайоні "Зінчаші".

З липня на Полтавщині не було дощів. Також має місце людський фактор: необережне поводження з вогнем. Люди самі підпалюють, а це призводить до подібних наслідків, кажуть рятувальники.  Такої кількості займань, як цьогоріч, не пам'ятають ані старожили, ані рятувальники. Станом на 10 листопада у 5 районах Полтавської області здійснюється гасіння осередків тління торфу на загальній площі близько 134,8 га. У цілодобовому режимі від ДСНС залучено 106 чол. та 46 одиниць техніки.  Тління відбувається всередині ґрунту. Щоб його загасити, потрібно чимало води. Рятувальники змушені качати її з найближчих водойм. Інколи — за п’ять кілометрів від місця пожежі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

Важлива інформація для власників нерухомості

 

     
     
Нагадуємо про обов’язок сплачувати податки!

Шановні жителі громади!

Інформуємо, що контролюючими органами вже сформовано податкові повідомлення-рішення по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за 2024 рік. Цей податок стосується житлової та нежитлової нерухомості, яка перебуває у власності громадян.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках станом на  04 липння

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]