Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Безмежна сила книги
2018-09-27

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме про книгу йшла мова в міській бібліотеці для дітей, куди кожного дня, протягом тижня приходили на екскурсію першокласники нашого міста.  Мета  екскурсій полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.

Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Цікавим доповненням до екскурсій був пошук скарбів, що знаходяться в бібліотеці, ігри і конкурси  допомогли  пригадати веселі, чарівні казки, розгадати загадки.

Весело та гамірно було в ці дні у бібліотеці. Діти, які побували на екскурсіях, мали змогу стати користувачами бібліотеки для дітей.

Працівники бібліотеки щиро вітають своїх читачів зі всеукраїнським Днем бібліотек і запрошують в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишить жодну дитину байдужою.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]