Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Безкоштовне обстеження на сучасному мамографі у Полтаві
2021-03-04

Жінкам з Полтавської області (та України)  пропонують пройти безкоштовне обстеження на сучасному мамографі. КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» проводить мамографію за Програмою медичних гарантій – безкоштовно. Обстеження роблять висококваліфіковані лікарі на сучасному обладнанні за попереднім записом та за наявності електронного направлення з дотримання всіх протиепідемічних вимог, – запрошує Вадим Недоборенко, медичний директор комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради». Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 066-081-42-67. 

Мамографія – це рентген молочних залоз на спеціальному апараті-мамографі, її роблять лише жінкам старше 40 років 1 раз на 2 роки. Після 50 років таке обстеження радять робити щороку. 

Мамографію радять робити з 6 по 12 день менструального циклу, щоб груди були не налиті та не мали болісних відчуттів під час компресії.

Цей метод діагностики інформує про здоров’я грудей, показує, чи є патологічні зміни, аби жінка вчасно звернулась до лікарів. Такі обстеження мають на меті запобігти раку грудей, адже від цієї хвороби помирають, якщо не розпізнати та не розпочати лікування вчасно.

Алгоритм дії: як потрапити

1. У сімейного лікаря чи в гінеколога пацієнтка бере електронне направлення (повинна мати декларацію з сімейним лікарем та перебувати в електронній системі, аби отримати це направлення).
  2. Телефонуєте до реєстратури за вказаним номером: 066-081-42-67. 
  3. Вказуєте реєстратору номер направлення, ім’я, дату народження. Реєстратор передає ці дані лікарю, котрий проводить обстеження.
  4. Пацієнтка чекає на дзвінок від лікаря, аби узгодити час і день (адже є залежність від циклу, це варто взяти до уваги).
  5. Пацієнтка приходить на свій час у заклад (вулиця Олеся Гончара, 27-А).

Жінка може бути з будь-якого міста чи села – це не має значення  аби було направлення.

Кошти на ці дослідження лікарні виділяє Національна служба здоров’я, тож мамографія для пацієнток безкоштовна. Платно таку послугу не надають. Новий апарат працює  в 1-ій міській лікарні з грудня 2020 року.

 За матеріалами https://kolo.news/

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net