Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Батьківський клуб у Центрі естетичного виховання
2018-02-05

Організувати повноцінну діяльність сучасного позашкільного закладу без активної участі і підтримки сім’ї неможливо. Однією із форм співпраці з батьками у Центрі естетичного виховання є робота Батьківського клубу «Першоцвіт», започаткована 1 вересня 2017 року, організатором і керівником якого стала заступник директора з освітньої діяльності Валентина Григорівна Чемара.

Наш Клуб – це об’єднання за інтересами батьків, вихованців, педагогів закладу, які бажають розширити свій кругозір, познайомитися з педагогічними новинками та неординарними людьми, удосконалити свої комунікативні здібності, цікаво та корисно проводити дозвілля творчо співпрацювати у команді.

Основними методами роботи з батьками у нашому закладі стали неформальні бесіди, консультації, родинні свята, майстер-класи, зустрічі із цікавими людьми, перегляди відеоматеріалів із подальшим обговоренням тощо.

І ось 30 січня зал відпочинку ЦЕВ гостинно відчинив двері для батьків вихованців, які із задоволенням, поки їхні діти навчаються у гуртках, стали учасниками засідання «Першоцвіту».

Зручно розмістившись на спеціально обладнаних оттоманках, присутні (а це були і батьки, і педагоги, і працівники ЦЕВ) із цікавістю слухали розповідь Валентини Григорівни про особливості виховання сучасних дітей.

Педагогічна скринька для батьків «Що ми знаємо про нові покоління дітей» включала в себе глибокий аналіз таблиці поколінь (починаючи з 1900 року до сьогодення) із цікавим коментарем ведучої; слайдову презентацію «Покоління Z – покоління епохи ФГОС»; відеофільм «10 топ-ознак дітей Індиго».

Присутні отримали відповіді на питання, які найбільше турбують батьків: як виховувати, навчати власних дітей? Які особливості їхнього розвитку? Чим діти покоління Z відрізняються від попередніх поколінь і як їм допомогти жити в цьому непростому світі?

Це була не просто класична зустріч «педагог-батьки», а цікавий діалог, живе спілкування, бажання вчити і навчатися, розуміти себе, оточуючих, власних дітей. Батьки щиро дякували ведучій за насичену потрібною інформацією зустріч і висловили побажання подальшого продовження  засідань клубу.

Попереду - нові зустрічі, поетичні вітальні, відео презентації та свята. Наостанок Валентина Григорівна звернулася до учасників засідання із словами: «Дорогі батьки! Любіть своїх дітей, приділяйте їм максимум уваги, навчайте їх та навчайтесь самі! Вам випало величезне щастя на цій Землі – бути батьками. Тож бережіть його!»

Валентина Отисько,

методист Центру естетичного виховання

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]