Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Баскетбольний кемп у Миргороді
2022-06-02

Баскетбольний кемп організували в Миргородській дитячо-юнацькій спортивній школі. Упродовж трьох днів юні баскетболісти мали змогу покращити загальну фізичну підготовку, свої уміння та навички з баскетболу. За словами директорки закладу Вікторії Макушенко, учасники спортивної події активно провели час та відпрацювали основні принципи гри у баскетбол та його основні елементи. 

Хлопці і дівчата отримали незабутні та яскраві враження і дякували організаторам та тренерам за спортивний вишкіл. За підсумками баскетбольного кемпу учасники отримають сертифікати, а найкращі гравці - грамоти та медалі.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net