Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Арка "Щастя миру" в місті миру
2022-06-13

Черговий архітектурний об'єкт прикрашає наше місто у символічному місці. Біля відділу державної реєстрації актів цивільного стану встановили новий елемент благоустрою, ковану арку. За словами першого заступника Миргородського міського голови Олександра Острянина, ще в минулому році разом з ковалями Романом Марютою, Станіславом Красюком та Олегом Пилипенком вирішили зробити подарунок для молодят. А нині цю ідею втілили! З вірою у перемогу ковану арку назвали "Щастя миру".

Олександр Іванович дякує всім, хто підтримав цю ідею та допоміг облаштувати арку: ТОВ "Агротехгарантія" та особисто Дмитру Горячкіну, КП "Спецкомунтранс" і Наталії Кіршиній. Біля твору мистецтва майстрів ковальської справи залюбки фотографуються молодята. За 100 днів війни у Миргороді зареєстровано 207 шлюбів та 55 народжень. Незважаючи на воєнний стан, життя продовжується. І нехай ця арка приносить радість закоханим. А всім молодятам, хто наважився на цей важливий крок в умовах війни, бажаємо здоров’я, достатку, довгого і щасливого життя у вільній та мирній Україні!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]