Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Андрій Кокотюха спілкується із миргородськими книголюбами
2020-07-23

Нові книги Андрія Кокотюхи відтепер є і в Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі. Відомий прозаїк та сценарист наразі відпочиває в Миргороді та спілкується із книголюбами. Можливо, Миргород надихне автора до створення нового сюжету.  Про це розповіли працівники бібліотеки на своїй сторінці у соцмержі.

У творчому доробку Андрія Кокотюхи понад 70 книг для дітей і дорослих. За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів в Україні.

 

Юна миргородка Аліса Іванець - також фанатка творів Андрія Кокотюхи. У домашній бібліотеці  є  багато книг з автографом лише цього письменника. Враження від прочитаного Аліса викладає на своєму ютюб-каналі #Читати круто.Буктьюб

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]