Цивільний захист

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
9 січня в Україні – день жалоби за загиблими в авіакатастрофі в Ірані
2020-01-09

Президент Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня днем жалоби у зв’язку з авіакатастрофою пасажирського літака компанії "МАУ" в Тегерані.  Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" рейсу PS 752 Тегеран – Київ розбився зранку 8 січня невдовзі після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані. На борту були 167 пасажирів (серед них – 2 українців) і 9 членів екіпажу (усі українці). Всі вони загинули. Висловлюємо щирі співчуття рідним. Світла пам'ять  загиблим.

З метою вшанування пам’яті загиблих просимо приспустити державні прапори України на будинках і спорудах установ, організацій.

Виконавчий комітет

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги жителів Миргородської громади!

20 липня 2026 року з 16:00 до 17:00 заступниця міського голови – начальниця управління економічного розвитку та інвестицій Наталія Володимирівна Молочко проводитиме особистий прийом громадян.

     
     
Вакансії

Актуальні вакансії

     
     
Оголошення

Податкова заборгованість: перевірте стан розрахунків із бюджетом

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]