Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
7 грудня - День місцевого самоврядування
2015-12-07

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю всіх із Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу.

Всі  ми об'єднані навколо однієї мети – покращити життя людей через втілення соціально-економічних проектів. За останні роки органи місцевого самоврядування регіону повірили у свої сили, подолали інертність, відкрили для себе широкі можливості співпраці та партнерства з бізнесом і соціальними інвесторами.

Завдяки злагодженій роботі та тісному співробітництву представницької і виконавчої гілок влади сьогодні у Миргороді вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Я сподіваюся, що оновлена система місцевого самоврядування, дозволить нашій громаді працювати по-новому, а бюджетна та податкова децентралізація сприятиме оперативнішому вирішенню актуальних питань в життєдіяльності громади.

Із нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаю працівникам управлінь та відділів міцного здоров'я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху відновлення миру на українській землі!

 Із повагою міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]