Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звернення Інспекції з благоустрою
2018-05-05

Миргород – красиве та квітуче курортне містечко, в якому нам поталанило жити, і від нас залежить, щоб воно залишалося таким затишним, привітним та чистим. Хочеться, щоб наше місто з кожним роком, з кожним днем ставало все прекраснішим, щоб у ньому зручно  жилось кожному мешканцю і комфортно почувалося кожному гостю.

На даний час існує гостра проблема по наведенню території міста Миргорода в належний естетичний вигляд. В зв’язку з весняно-літнім періодом територія міста все більше заростає високою травою та бур’янами. Міська влада приділяє багато уваги та виділяє кошти на косіння трави та бур’янів. Основні «косарі» та організатори цієї роботи в місті – комунальне підприємство «Спецкомунтранс» та Миргородське КЖЄУ, які приводять до порядку ввірені їм території. Але цього не достатньо. Одну й ту ж територію приходиться обкошувати тричі на місяць. Тому ні механічних ресурсів, ні людських рук не вистачає для того, щоб своєчасно і в повному обсязі навести лад на всій території міста. А трава росте швидко. В свою чергу, ми, мешканці, також повинні приділяти належну увагу благоустрою нашого красивого міста-курорту Миргород.

У зв’язку з цим інспекція з благоустрою звертається до всіх господарів приватних домоволодінь покосити зайву рослинність, здійснити обрізування дерев на своїх прибудинкових територіях, а суб’єктів господарювання – на прилеглих до їх установ, підприємств, організацій територіях та одночасно прибрати їх від випадкового сміття (пластикових, металічних, скляних пляшок, обгорток морозива, цукерок та інших папірців).

Згідно «Правил благоустрою території міста Миргорода», затверджених рішенням Миргородської міської ради від 13.05.2010 року № 37, громадяни, а також суб’єкти господарювання всіх форм власності зобов’язані слідкувати за станом власної та прилеглої території, підтримувати її в належному стані, в тому числі регулярно знищувати бур’яни, скошувати траву заввишки більше 10 см, видаляти сухостійні дерева та чагарники, видаляти сухе та поламане гілля та забезпечувати їх вивезення, а також проводити регулярне прибирання від випадкового сміття та інших відходів.

Нагадуємо, що за порушення вищевказаних Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі            340 – 1700 грн.

Сподіваємось на порядність та громадську свідомість миргородців з приводу створення належних умов для проживання та відпочинку, підтримки краси та чистоти у місті-курорті Миргород. Наше місто має бути чистим, гарним, достойним своїх мешканців.

З повагою,

 інспекція з благоустрою ВЖКГ міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]