Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Звернення інспекції з благоустрою до жителів Миргородської міської територіальної громади!
2022-04-06

           Згідно зі  ст. 42   Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», розпорядженням Миргородського  міського голови від  5 квітня  2022 року за № 27-в оголошено проведення місячника озеленення, чистоти і благоустрою  Миргородської міської територіальної громади. Інспекція з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Миргородської міської ради звертається до активних громадян, керівників підприємств та установ, голів вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів, власників приватних домоволодінь в період з 5 квітня по 30 квітня 2022 року вжити заходів по приведенню в належний санітарний стан прилеглих та закріплених територій.

    Просимо жителів Миргородської громади на період проведення місячника не  створювати стихійних сміттєзвалищ, не виносити обрізане гілля з дерев, листя, відходи будівельних матеріалів та інше сміття на територію загального користування та не здійснювати його спалювання. Місця для загального збору сміття з вулиць загального користування та прибудинкових територій на період проведення місячника озеленення визначаються головами вуличних комітетів та інспекторами секторів по роботі з органами самоорганізації населення.

За порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність. Тож будемо порядними та свідомими жителями нашої великої громади, разом будемо створювати собі належні умови для проживання та відпочинку.

Інспекція з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net