Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося засідання громадської ради
2023-03-16

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у засіданні громадської ради, що відбулося 16 березня, та прозвітував про роботу за 2022-й рік. Сергій Павлович повідомив, що відповідно до розпорядження міського голови "Про організацію звіту міського голови",  на вебсайті міської ради розміщено деталізовану інформацію. Усі зацікавлені могли ознайомитися з матеріалами звіту та надати запитання і пропозиції за вказаними контактами. Тому сьогодні спілкування з членами громадської ради проходило у форматі "діалогу".

Присутні активно ставили міському голові питання. Вони стосувалися медичного забезпечення миргородців на вторинному рівні, перспективи реконструкції Миргородської лікарні, оновлення централізованої системи водопостачання та водовідведення, реалізації програми поводження з безпритульними тваринами, розчистки річки Хорол.

Міський голова відповів на питання та зазначив, що найближчим часом планує провести виїзні зустрічі з жителями міста та сільських населених пунктів громади.

Також на засіданні громадської ради, що провела її голова Ніна Дрімайло, було внесено зміни до складу громадської ради та переобрано секретаря.

А ще запропоновано новим представникам громадських організацій долучитися до лав громадської ради для спільного вирішення проблемних питань громади.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]