Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулося засідання громадської ради
2023-03-16

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у засіданні громадської ради, що відбулося 16 березня, та прозвітував про роботу за 2022-й рік. Сергій Павлович повідомив, що відповідно до розпорядження міського голови "Про організацію звіту міського голови",  на вебсайті міської ради розміщено деталізовану інформацію. Усі зацікавлені могли ознайомитися з матеріалами звіту та надати запитання і пропозиції за вказаними контактами. Тому сьогодні спілкування з членами громадської ради проходило у форматі "діалогу".

Присутні активно ставили міському голові питання. Вони стосувалися медичного забезпечення миргородців на вторинному рівні, перспективи реконструкції Миргородської лікарні, оновлення централізованої системи водопостачання та водовідведення, реалізації програми поводження з безпритульними тваринами, розчистки річки Хорол.

Міський голова відповів на питання та зазначив, що найближчим часом планує провести виїзні зустрічі з жителями міста та сільських населених пунктів громади.

Також на засіданні громадської ради, що провела її голова Ніна Дрімайло, було внесено зміни до складу громадської ради та переобрано секретаря.

А ще запропоновано новим представникам громадських організацій долучитися до лав громадської ради для спільного вирішення проблемних питань громади.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]