Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів: настільний теніс
2021-03-15

 Змагання з настільного тенісу стали черговим етапом  спартакіади трудових колективів міської територіальної громади, що відбулися в спортивному залі МСШ №5 минулої суботи. Вісім команд в складі двох чоловіків та однієї жінки виявили бажання продемонструвати рівень спортивної підготовки в цьому виді спорту: «Держустанови», «Коледж», «З ТВУЗ», «Освіта», «Енергофінанс», «МБК», «Армапром», «Курорт».                 

                Після проведення жеребкування, команди були розподілені на дві підгрупи, в яких відбулися ігри за коловою системою. А кінцевий результат змагань визначився після проведення стикових ігор, в залежності від зайнятих місць команд у підгрупах.

              В стикових іграх за 7 – 8 місця команда «Коледжу» перемогла «Енергофінанс», за 5 – 6 місця «Держустанови» здолали «МБК», за 3 – 4  місця бронзові медалі здобули тенісисти «Армапром». Фінальна гра між командою «Освіта» та «Курорт» закінчилася впевненою перемогою освітян з рахунком 3 : 0. Золоті медалі в скарбницю освітян поклали Анатолій Кузьменко, Сергій Деркач та Олена Миколаєнко.            

            Міський центр «Спорт для всіх» висловлює вдячність директору Миргородської спеціалізованої школи №5 Сергію Горобцю у наданні приміщення спортивного залу навчального закладу  для проведення змагань.                                

            Після шести  видів змагань трійка лідерів в командному заліку має наступний вигляд. На перше місце вийшла  «Освіта» з 79 очками, з першого на друге  місце перемістилася команда    «З ТВУЗ» - 76 очок, на третю сходинку піднялися  «Держустанови» з 62 очками.

           Наступним етапом спартакіади стануть змагання з волейболу, які   заплановані з 22 березня  по 1 квітня в спортивних залах міської ДЮСШ та «З ТВУЗ».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]