Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
29 серпня - День пам’яті загиблих учасників АТО
2018-08-29

29 серпня – одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася у пам’яті та новітній історії. І через чотири роки у цей день так само болить. 29 серпня 2014 року почався відхід українських військ з Іловайська через підступний «коридор» росіян та їхніх найманців. Тоді ж країна дізналася, що українські військові потрапили у "котел".

Через три роки після трагедії Головна військова прокуратура офіційно повідомила: збройні сили РФ впритул розстріляли колону українських військових разом із трьома своїми полоненими десантниками. За даними прокурорів, Іловайський котел забрав життя 366 наших воїнів, 429 бійців отримали поранення, ще 300 – потрапили в полон.  Ті, чиїх синів, чоловіків, батьків та побратимів «зжер» Іловайський котел, чиїх близьких назавжди забрала війна, зберуться у Києві, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Цей день родини загиблих пропонують зробити Днем Пам'яті полеглих захисників України.  Вшанувати пам’ять загиблих та підтримати їхні родини може кожен. Адже розділена на всіх біда – це півбіди.

29 серпня о 19-00, у Миргороді, на місці майбутнього пам'ятника полеглим землякам( біля Вічного вогню), відбудеться акція "Запали свічку, згадай героя".  Вшануємо українських воїнів, полеглих під Іловайськом та на фронтах російсько-української війни. Участь у заході буде знаком світлої пам'яті полеглим і вдячності та шани живим.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net