Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відбулася "гаряча" телефонна лінія
2024-02-20

 19 лютого керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко  спілкувалася з громадянами у режимі "гарячої" телефонної лінії. Цього разу найбільше звернень надійшло від жителів вулиці О. Осанченка. Громадяни поставили такі питання: ремонту покрівлі в одному із будинків та дорожнього покриття біля дитячого майданчику, а також видалення аварійних дерев по цій вулиці. Інші жителі громади стурбовані неякісним водопостачанням, пошкодженням приватного автогаража при розчищенні снігу, відсутністю гарячого водопостачання в багатоповерховому будинку по вулиці Гоголя. Також було порушено питання щодо  ремонту дороги  в селі Марченки Миргородського району.

Антоніна Борисівна вислухала громадян та надала їм роз'яснення. За підсумками проведеної "гарячої" телефонної лінії буде надано доручення відповідальним виконавцям вжити заходів для вирішення конкретних питань заявників.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]