Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
21 сесія
2022-07-07

7 липня відбулася 21 сесія Миргородської міської ради. На початку сесії депутати хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв російсько-української війни. Потім  міський голова Сергій Соломаха вручив посвідчення депутата міської ради Наталії Дудник, яку було визнано ТВК за черговістю по партійному списку.

На сесії депутати опрацювали 42 питання, які попередньо узгодили  на погоджувальній раді. Перше сесійне рішення стосувалося внесення змін до бюджету громади на 2022 рік. Головний фінансист громади Сергій Скляр проінформував про перерозподіл коштів, які було отримано від перевиконання бюджету. За його словами, дохідна та видаткова частини бюджету міської територіальної громади збільшуються в цілому на 8,1 млн.грн. Їх було розподілено відповідно до звернень головних розпорядників: виконавчого комітету міської ради, управління освіти, молоді та спорту міської ради, управління соціального захисту населення міської ради, відділу культури міської ради, відділу житлово-комунального господарства міської ради та відділу капітального будівництва міської ради за відомчою, програмною та економічною класифікацією видатків. Кошти спрямували на ТрО та на підтримку заходів для життєдіяльності об'єктів критичної інфраструктури.

На 21 сесії депутати затвердили зміни до рішень по місцевих податках і зборах, що вводяться в дію з 01 січня 2023 року. Низка проголосованих рішень передбачала затвердження переліку послуг, які надають соціальні заклади, та подальшої роботи освітньої галузі. Відповідно до  реформи,  на базі СШ №:5 буде створено ліцей "Лінгвіст", на базі ЗОШ №3 - ліцей №3, а НВК "Гелікон" стане гімназією №2. Також депутати погодили можливість використовувати кошти, які надходять в іноземній валюті від партнерів громади та міст-побратимів. Блоками депутати погодили земельні рішення. У "різному" було обговорено актуальні питання, дотичні до комунальної сфери. Наприкінці засідання депутати озвучили заяви та звернення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]