Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи
2017-11-21

День Гідності та Свободи об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 років. З нагоди річниці доленосних подій миргородці зібралися на урочистий мітинг у сквері Козацької слави, поклали квіти до Меморіальної дошки Героям Небесної сотні та до пам'ятного знаку героям-землякам, що загинули в АТО.

Зі святом миргородців привітала секретар міської ради Наталія Гирка. У своїй промові вона зазначила, що події 2004-го та 2013-2014 років змінили життя багатьох українців, їх бачення світу і себе. Патріотизм нинішнього покоління є доказом того, що наш народ є господарем на своїй землі. З давніх-давен саме почуття національної гідності та самоповаги не дозволяли українцям коритися ворогам. Боротьба за незалежність триває. Сьогодні всі, кому небайдужа доля України, об’єднуються довкола спільної мети: розбудови вільної, незалежної та європейської держави, якою пишатимуться наші нащадки.

Про визвольну боротьбу миргородців у різні роки  розповіли директор краєзнавчого музею Андрій Фесенко та бібліограф Ірина Карач. Дослідники навели документальні підтвердження боротьби земляків за державність та  факти розправи з патріотами.

День Гідності та Свободи - свято, встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. "З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…" - йдеться в Указі.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net