Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози
2016-10-20

Головний метод профілактики небезпечної хвороби – регулярні огляди залоз. Їх рекомендується проводити всім жінкам, починаючи з 20-річного віку, з періодичністю один раз на місяць. Крім того, необхідно кожні півроку-рік показуватися лікарю-мамологу. Така пильність виправдана.

Рак молочної залози вже кілька років лідирує серед онкологічних захворювань. По-хорошому, самообстеження повинно стати звичкою. Проводити його краще в певний час – на 6-12-й день менструації, коли проходять хворобливість і набухання грудей. Якщо вже встановилася менопауза або менструальні цикли за вікових змін стали нерегулярними, самообстеження можна робити раз на місяць у будь-який час.

Запам’ятайте: самообстеження потрібно для того, щоб переконатися в тому, що ви здорові, а не для того, щоб знайти у себе хворобу! Зміни форми або розміру грудей, що супроводжуються неприємними відчуттями, не обов’язково ознака захворювання! Можливо, ви просто неправильно підібрали бюстгальтер. Як показує практика, після того як жінка адекватно оцінить свої розміри, купить більш просторий ліф, болі в молочній залозі можуть пройти.
 
  Цифри
  В  Україні щогодини від раку молочної залози помирає одна жінка. Щороку діагностуються 16 тисяч нових випадків захворювання.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]