Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
15 травня - День пам’яті жертв політичних репресій
2022-05-15

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. Пам’ятна дата встановлена на вшанування загиблих внаслідок політичних переслідувань та для привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Політичні репресії були невід'ємною складовою внутрішньої політики радянського режиму і тому продовжувалися від початку його встановлення і до розпаду СРСР. Роки існування радянської влади позначені жорстокою нетерпимістю до вільнодумства та переслідуванням людей за найменшою підозрою у протистоянні режиму.

Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

Переслідування та репресії аж до фізичного знищення людей прокотилися і по Полтавщині. Лише під час «Великого терору» 1937–1938 років тут було репресовано понад 10 тисяч громадян. Більшість з них загинули.

У цей День скорботи ми схиляємо голови на знак пам'яті про всіх тих, хто загинув або постраждав внаслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Трагічні події, які пережив український народ і,  на жаль, переживає нині, доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра.  Маємо зберігати пам‘ять про безневинні жертви тих років, щоб ніколи не допустити повторення цієї великої трагедії.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]