Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
15 лютого в Україні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
2024-02-15

15 лютого ми вшановуємо пам'ять хоробрих воїнів, які віддали свої життя у бойових діях на території інших держав. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь "гарячі" точки. На жаль, і сьогодні нам знову доводиться відстоювати наші землі від російських загарбників. З самого початку війни на сході України ветерани інших війн добровільно виступили на захист рідної землі.  На знак вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав у Миргороді відбулося покладання квітів  до пам’ятного каменю воїнам АТО/ООС, учасникам українсько-російської війни та пам'ятного знаку воїнам-миргородцям, загиблим у Афганістані. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про усіх загиблих героїв, які не повернувся із поля бою, виконуючи військовий обов’язок поза межами своєї держави. У заході взяли участь ветерани, представники міської та районної влади, громадськість. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про усіх загиблих героїв

Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося виконувати бойові накази за межами Батьківщини, жертвуючи власним життям. Дякуємо всім ветеранам трагічної війни 1979-1989 років. Світла пам’ять загиблим. Героїзм та патріотизм захисників минулого переплелись зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих військових, які тримають лінію оборони зараз. Щиро бажаємо всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки  та якнайшвидшої перемоги.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]