Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
10 річниця початку децентралізаційної реформи
2024-04-02

01 квітня 2024 року, за 10 років після схвалення урядового розпорядження № 333-р про початок реформи з децентралізації, відбулось урочисте засідання Правління Асоціації міст України.  Учасники говорили про успішні кроки у впровадженні реформи з децентралізації, необхідні заходи для збереження та розвитку місцевого самоврядування, міжнародну підтримку.

1 квітня 2024 року виповнилося 10 років з дня прийняття Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Цей документ став основою для децентралізації влади, яка надала громадам більше повноважень і ресурсів для розвитку. З нагоди 10-річчя початку передачі повноважень та бюджетних надходжень від державних органів до органів місцевого самоврядування у  Києві  відбулось урочисте засідання правління Асоціації міст України (АМУ). 

У межах заходу було  презентовано Концепцію відновлення місцевого самоврядування, розроблену за участі міжнародних партнерів. У заході взяв участь Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]