Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Ти зможеш, якщо зміг я!
2019-02-11

              У рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» серед дітей–вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів Миргородський міський ЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з педагогами Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів провели змагання з волейболу серед учнів школи. 

            Цей захід проводиться з метою утвердження засобами фізичної культури та спорту у дітей, які виховуються в дитячих спеціальних закладах, впевненості у власних силах та зміцнення психологічних й емоційних стосунків між собою, популяризації здорового способу життя.

            За результатами ігор третє місце посіла команда в складі Костири Руслана, Ходька Валерія, Андреєва Олександра, Півтористої Тетяни, Рябчевської Світлани, Малолітка Дмитра. Срібними призерами стали Румянцев Святослав, Сірий Максим, Бедуха Назар, Москаленко Максим, Демиденко Юлія, Спектор Сніжана . Золоті медалі та кубок переможців здобули Дурнєв Тимур, Москаленко Руслан,  Лебідь Дмитро, Енцик Альона, Тимін Сергій, Галка Віра.

            Гравці команд-призерів змагань нагороджені грамотами та медалями ММЦФЗН «Спорт для всіх».

           Дані змагання - не одноразова акція. Планами роботи міського Центру передбачено проведення і інших заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування для дітей, які потребують додаткової уваги як органів державної влади та місцевого самоврядування  так і всього суспільства.

 

 

 

Миргородський міський Центр

«Спорт для всіх»

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]