Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Толока в "Мінзаводському"
2019-04-22

20 квітня, як і по всьому місту, кипіла робота по прибиранню території і в мікрорайоні "Мінзаводський". Сонячного весняного ранку, в День благоустрою міста зібралися небайдужі мешканці мікрорайону "Мінзаводський" на толоку на пустирі між будинками по вул.Мічуріна 5-А та Шишацька 86-А.

Під веселу музику учасники толоки вирубували кущі, прибирали сміття, загрібали суху траву. Після завершення прибирання, організатори провели лотерею та пригостили смачною кашею. Потрудилися на славу. На своїй прибудинковій території прибирали і мешканці будинку по вул.Шишацькій, 119. Фарбували лавки, замітали, оформляли клумби, висаджували квіти.

До прибирання території також долучилися учні ПТУ №44. Рада мікрорайону дякує всім, хто приєднався до корисної справи. Закликаємо всіх містян не чекати змін, а починати змінюватись разом. Разом - ми сила!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]