Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Толока в "Мінзаводському"
2019-04-22

20 квітня, як і по всьому місту, кипіла робота по прибиранню території і в мікрорайоні "Мінзаводський". Сонячного весняного ранку, в День благоустрою міста зібралися небайдужі мешканці мікрорайону "Мінзаводський" на толоку на пустирі між будинками по вул.Мічуріна 5-А та Шишацька 86-А.

Під веселу музику учасники толоки вирубували кущі, прибирали сміття, загрібали суху траву. Після завершення прибирання, організатори провели лотерею та пригостили смачною кашею. Потрудилися на славу. На своїй прибудинковій території прибирали і мешканці будинку по вул.Шишацькій, 119. Фарбували лавки, замітали, оформляли клумби, висаджували квіти.

До прибирання території також долучилися учні ПТУ №44. Рада мікрорайону дякує всім, хто приєднався до корисної справи. Закликаємо всіх містян не чекати змін, а починати змінюватись разом. Разом - ми сила!

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]