Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Стартував Європейський тиждень мобільності
2020-09-16

Сьогодні в Європі стартував Європейський тиждень мобільності – тиждень заходів для покращення безпечних та екологічних способів пересування і міського простору. Цьогорічна головна ідея – «Мобільність з нульовими викидами для всіх, пересування без шкоди для довкілля», – базується на принципах Європейської зеленої угоди (European Green Deal), яка має на меті досягнути нуля викидів парникових газів до 2050 року.

Українські міста теж реєструють свої ініціативи на сайті Європейського тижня мобільності. Координаторка Тижня мобільності в Україні Леся Лойко з ужгородської ГО «Форза» повідомила, що Київ, Львів, Ужгород, Чернігів, Миргород і Ямницьке ОТГ теж зареєструвалися учасниками в цій міжнародній ініціативі, подавши перелік здійснених і запланованих заходів та офіційну заявку від мерії.

У Миргороді почали новий етап будівництва велодоріжок. Поряд з велодоріжками облаштовують тротуари з тактильною плиткою вздовж вулиць, на яких тротуарів не було. Провели реконструкцію частини старих тротуарів із їх розширенням, встановили освітлення саме для тротуарів, пандусів та занижених бордюрів. Підрахунок велосипедистів зафіксував збільшення частки користування велосипедом серед жінок: зростання з 35% до 40% велосипедисток порівняно з попередніми роками. Також провели оптимізацію маршрутів громадського транспорту.

Під час Тижня мобільності в Миргороді  проведуть велопарад «Усі в білому», запланувавши у маршруті відвідування пам’ятних місць Миргорода, зокрема таких, до яких довго іти пішки та складно під’їхати автотранспортом, і нагородять переможців конкурсу озеленення, який проводили протягом останніх місяців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]