Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів - шахи
2020-02-24

23 лютого 2020 року в приміщенні шахового клубу відбулися змагання з чергового виду спорту  в залік міської Спартакіади трудових колективів – змагання з шахів. Цього річна Спартакіада дивує своєю запеклістю боротьби, як в особистому заліку так і за командну перемогу.  

Напружена боротьба точилася в змаганнях серед жінок, де жодній з учасниць не вдалося уникнути поразки. Краще за інших виступила представниця ПАТ "Армапром" – Надія Юрова, якій лише за додатковими показниками вдалося випередити представницю команди "Енергофінанс" – Олену Чопенко, третьою стала представниця команди Миргородкурорт  - Марину Болгар. Ще напруженіша боротьба точилася серед  чоловіків. Для визначення переможця довелося провести додаткові зустрічі, в яких представник команди освітян Валерій Яворовський переміг представника Миргородкурорт – Володимира Горобця і посів перше місце, третім став представник команди 3 ТВУЗ – Віктор Лук’янченко. В командному заліку в змаганнях шахістів перемогу здобули представники ПАТ "Армапром", друге та третє місця між собою поділили команди освітян та команди Миргородкурорт. Після двох видів змагань вперед вирвались представники ПАТ "Армапром", які набрали  28 очок, друге місце посідає команда працівників освіти – 27,5 очок, на третьому місці розташувалася команда "Енергофінанс" – 21,5 очки.

 Наступний вид змагань відбудеться 29 лютого 2020 року в спортивному залі ЗОШ №1 – змагання з настільного тенісу. Початок змагань о 10.00.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]