Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Герої не вмирають!
2022-03-24

Трагічна звістка надійшла в нашу громаду. Захищаючи Батьківщину від російського окупанта, 10 березня поблизу населеного пункту Мощун, загинув Володимир Шульгін. Володимир Миколайович - старший сержант, командир відділення, контрактник Миргородського ОМВК. Затихло серце славного воїна, патріота, люблячого чоловіка, вірного товариша. Розділяємо біль рідних від втрати. Миргородська земля пам’ятатиме ім’я Героя, який, не шкодуючи життя, прикривав собою мирних українців, які хочуть вільно жити на своїй землі! Вічна пам’ять і слава Герою Володимиру Шульгіну! 

     Володимир Миколайович народився 29 квітня 1971 року в м. Миргороді. У 1988 році закінчив середню школу №6, нині Миргородську гімназію ім. Т.Г.Шевченка, у якій зараз працює його дружина Шульгіна Юлія Григорівна. Усе своє життя жив і працював в рідному місті покрівельником у Миргородському виробничому управління ЖКГ, робітником ремонтної групи МРЦ «Миргородкурорт» МВС, теслею на малому комунальному підприємстві «Візит». Володимира знають як людину із «золотими» руками.

      А у 2015 році він став на захист своєї рідної землі та брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України.

       27 липня 2020 року Шульгін Володимир Миколайович був прийнятий на військову службу за контрактом Миргородським ОМВК Полтавської області.

   10 березня 2022 року поблизу н.п. Мощун російськими збройними силами було здійснено артилерійський обстріл території, у результаті якого наш земляк Шульгін Володимир загинув, захищаючи свою рідну Батьківщину.

       Вічна пам’ять і слава Герою Володимиру Шульгіну! 

 СМЕРТЬ РАШИСТАМ! НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]