Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги одержувачів субсидій!
2020-05-12

Згідно  з чинним законодавством призначення субсидії на наступний період з 1 травня 2020 року усім сім’ям, які її отримували в опалювальному періоді 2019/2020 років, буде проведено автоматично, без звернення громадян. Враховуючи встановлення карантинних заходів, Кабінетом Міністрів України збільшено терміни наявної простроченої заборгованості (до трьох місяців), яка впливає на право призначення субсидії.

Тобто сім’ям, у яких відсутня станом на 1 січня 2020 року  заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), право на призначення субсидії з 1 травня буде визначено автоматично.

Сім’ям, які станом на 1 січня 2020 року  мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 340 грн., право на призначення субсидії буде визначено після закінчення дії карантину, на підставі документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію чи оскарження заборгованості в судовому порядку.

Начальник відділу грошових

виплат та компенсацій УСЗН

міської ради

Галина Савенкова

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]