Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги одержувачів субсидій!
2020-05-12

Згідно  з чинним законодавством призначення субсидії на наступний період з 1 травня 2020 року усім сім’ям, які її отримували в опалювальному періоді 2019/2020 років, буде проведено автоматично, без звернення громадян. Враховуючи встановлення карантинних заходів, Кабінетом Міністрів України збільшено терміни наявної простроченої заборгованості (до трьох місяців), яка впливає на право призначення субсидії.

Тобто сім’ям, у яких відсутня станом на 1 січня 2020 року  заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), право на призначення субсидії з 1 травня буде визначено автоматично.

Сім’ям, які станом на 1 січня 2020 року  мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг у загальній сумі понад 340 грн., право на призначення субсидії буде визначено після закінчення дії карантину, на підставі документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію чи оскарження заборгованості в судовому порядку.

Начальник відділу грошових

виплат та компенсацій УСЗН

міської ради

Галина Савенкова

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]